Стрибки у довжину Дівчата 17 Кваліфікація |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1613 |
ЧЕРКОВА |
Анна |
09.10.2000 |
5.09 |
q |
III |
Соколов Л., Костоглодов О. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
9 |
777 |
ФЕДУНКІВ |
Валерія |
15.11.2000 |
4.97 |
q |
III |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
15 |
1607 |
БАЛАБУШКІНА |
Вікторія |
06.03.2002 |
4.81 |
|
III |
Храмцова О.Л. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
20 |
773 |
ЛЕБІДЬ |
Еліза |
17.07.2001 |
4.75 |
|
III |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
21 |
774 |
ПАНАРІНА |
Ірина |
04.01.2001 |
4.72 |
|
III |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Кваліфікація |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1604 |
ЛУКАШЕНКО |
Маргарита |
23.06.1999 |
13.74 |
Q |
I |
Харун В.Д., Мінаков Ю.М., Вишня І.М |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
7 |
1610 |
ХОПЯК |
Ганна |
25.05.2000 |
13 |
Q |
I |
Комісов М.Р. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
11 |
1605 |
ЛУНІНА |
Вікторія |
14.12.1999 |
11.82 |
q |
II |
Харун В.Д., Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
19 |
1603 |
ЄМЧЕНКО |
Валерія |
02.07.1999 |
9.64 |
|
III |
Фарбітна І.П. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
22 |
1611 |
РОМАСЮК |
Софія |
03.10.2002 |
8.82 |
|
I юн |
Комісов М.Р. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
24 |
1612 |
КОДАЦЬКА |
Марина |
30.03.2001 |
8.22 |
|
I юн |
Комісов М.Р. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Семиборство юнаки Біг на 60 м Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
789 |
ПЛУЖНИК |
Ілля |
25.04.2001 |
7.7 |
III |
650 |
Ісправнікова В.М. , Шевцов В.І., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
7 |
792 |
ТРОЦЕНКО |
Олександр |
14.05.2000 |
8.11 |
I юн |
528 |
Переяславець Т.О., Пінкевич В |
Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
791 |
ВЛАСЕНКО |
Ілля |
07.02.1999 |
7.77 |
III |
628 |
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
3 |
787 |
КОЗИНА |
Богдан |
19.06.1999 |
7.78 |
III |
625 |
Переясловець Л.І., Пінкевич В |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
П’ятиборство Дівчата Біг на 60 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
780 |
БІЛИК |
Тетяна |
07.07.2000 |
9.6 |
II |
789 |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. , Ломакін В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Забіг 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
779 |
ДІХАНОВА |
Дар`я |
23.03.2000 |
9.68 |
II |
773 |
Халаїм М.М., Пупова М |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
3 |
786 |
КРИВША |
Дарина |
02.01.2002 |
10.01 |
II юн |
710 |
Халаїм М.М., Пупова М, Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
5 |
784 |
ПЕРКОВА |
Орина |
13.06.2002 |
10.55 |
II юн |
613 |
Халаїм М.М., Поливана Н.П. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Забіг 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
790 |
ФАЙНБЕРГ |
Карина |
06.07.2001 |
9.57 |
II |
794 |
Халаїм М.М., Пупова М, Матузна Н. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
3 |
788 |
ПАХОМОВА |
Анна |
25.06.2000 |
10.04 |
II юн |
705 |
Халаїм М.М., Пупова М, Чуяс О. |
ДЮСШ Золочівська |
Біг на 60 м з/б (0.762) Дівчата 17 Забіги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
773 |
ЛЕБІДЬ |
Еліза |
17.07.2001 |
9.16 |
II |
q |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Забіг 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
771 |
ОСТАПЕНКО |
Єлизавнета |
25.09.1999 |
10.19 |
II юн |
q |
Лозинський Г.П. |
МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1604 |
ЛУКАШЕНКО |
Маргарита |
23.06.1999 |
14.51 |
|
КМС |
Харун В.Д., Мінаков Ю.М., Вишня І.М |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
5 |
1610 |
ХОПЯК |
Ганна |
25.05.2000 |
14.37 |
|
I |
Комісов М.Р. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
11 |
1605 |
ЛУНІНА |
Вікторія |
14.12.1999 |
11.48 |
|
III |
Харун В.Д., Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Семиборство юнаки Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
791 |
ВЛАСЕНКО |
Ілля |
07.02.1999 |
5.93 |
571 |
III |
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
9 |
789 |
ПЛУЖНИК |
Ілля |
25.04.2001 |
5.63 |
508 |
I юн |
Ісправнікова В.М. , Шевцов В.І., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
11 |
787 |
КОЗИНА |
Богдан |
19.06.1999 |
5.55 |
492 |
I юн |
Переясловець Л.І., Пінкевич В |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
13 |
792 |
ТРОЦЕНКО |
Олександр |
14.05.2000 |
5.25 |
431 |
II юн |
Переяславець Т.О., Пінкевич В |
Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Біг на 60 м Дівчата 17 Забіги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
759 |
КОЛЧЕВА |
Євгенія |
23.09.1999 |
9.13 |
I юн |
|
Андрусенко Ю |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
762 |
КІСІЛІВСЬКА |
Юлія |
03.03.2000 |
7.92 |
I |
q |
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
775 |
ПОДГОРОДЕЦЬКА |
Єва |
17.08.2001 |
7.71 |
КМС |
q |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
752 |
КОНОНЕНКО |
Віктор |
03.11.1999 |
22:39.66 |
I |
|
Андрєєв С.М., Гарник С |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
4 |
751 |
БІРЮКОВ |
Владислав |
02.11.2000 |
23:44.52 |
II |
|
Андрєєв С.М. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
6 |
755 |
ГОЛЬЦ |
Костянтин |
16.01.1999 |
24:28.60** |
II |
|
Андрєєв С.М., Книжка В |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
10 |
754 |
СИЧ |
В'ячеслав |
17.01.2001 |
26:10.60 |
III |
|
Андрєєв С.М., Гарник С |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Біг на 400 м Дівчата 17 Забіги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
776 |
НЕНЬКО |
Аліна |
02.10.1999 |
1:00.01 |
I |
q |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
П’ятиборство Дівчата Стрибки у висоту Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
779 |
ДІХАНОВА |
Дар`я |
23.03.2000 |
1.65 |
795 |
I |
Халаїм М.М., Пупова М |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
3 |
790 |
ФАЙНБЕРГ |
Карина |
06.07.2001 |
1.62 |
759 |
II |
Халаїм М.М., Пупова М, Матузна Н. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
4 |
780 |
БІЛИК |
Тетяна |
07.07.2000 |
1.56 |
689 |
II |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. , Ломакін В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
8 |
786 |
КРИВША |
Дарина |
02.01.2002 |
1.5 |
621 |
II |
Халаїм М.М., Пупова М, Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
10 |
788 |
ПАХОМОВА |
Анна |
25.06.2000 |
1.47 |
588 |
III |
Халаїм М.М., Пупова М, Чуяс О. |
ДЮСШ Золочівська |
17 |
784 |
ПЕРКОВА |
Орина |
13.06.2002 |
1.38 |
491 |
I юн |
Халаїм М.М., Поливана Н.П. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Семиборство юнаки Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
787 |
КОЗИНА |
Богдан |
19.06.1999 |
10.92 |
541 |
II юн |
Переясловець Л.І., Пінкевич В |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
10 |
792 |
ТРОЦЕНКО |
Олександр |
14.05.2000 |
10.8 |
534 |
II юн |
Переяславець Т.О., Пінкевич В |
Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
12 |
789 |
ПЛУЖНИК |
Ілля |
25.04.2001 |
10.68 |
527 |
II юн |
Ісправнікова В.М. , Шевцов В.І., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
14 |
791 |
ВЛАСЕНКО |
Ілля |
07.02.1999 |
10.35 |
507 |
II юн |
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Біг на 60 м Юнаки 17 Забіги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
785 |
ТИХОРСЬКИЙ |
Даніїл |
09.12.2000 |
8.03 |
III |
|
Половенко Б.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Забіг 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
778 |
ЗЕНКІН |
Михайло |
09.07.2001 |
7.69 |
III |
|
Пастушенко О, Соколов Л. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Забіг 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Стрибки у довжину Юнаки 17 Кваліфікація |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1599 |
АКЧУРІН |
Євген |
22.07.1999 |
6.09 |
|
III |
Курочка А.М. |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
18 |
769 |
ХРИСТОСОВ |
Денис |
13.07.2000 |
6 |
|
III |
Переяславець Т.О. |
Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
27 |
782 |
МАРЮХА |
Ярослав |
18.03.1999 |
5.61 |
|
I юн |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
33 |
1616 |
ЗАБІЦЬКИЙ |
Владислав |
06.07.2000 |
5.26 |
|
II юн |
Половенко Б.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
34 |
1614 |
БОНДАРЕНКО |
Роман |
16.02.2000 |
5.18 |
|
II юн |
Половенко Б.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Біг на 60 м з/б (0.914) Юнаки 17 Забіги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
772 |
КАТАСОНОВ |
Ігор |
08.02.2000 |
9.51 |
I юн |
q |
Лозинський Г.П., Довженко О |
МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
7 |
783 |
СЛЕДЮК |
Володимир |
16.02.2001 |
9.54 |
I юн |
|
Ісправнікова В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
781 |
ГУРА |
Олексій |
18.12.2001 |
9.97 |
I юн |
|
Белявцев С, Ісправнікова В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Забіг 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
770 |
ОВЧАРЕНКО |
Олексій |
19.01.1999 |
8.32 |
КМС |
q |
Лозинський Г.П., Корецький В., Соколов Л. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
П’ятиборство Дівчата Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
779 |
ДІХАНОВА |
Дар`я |
23.03.2000 |
9.7 |
510 |
III |
Халаїм М.М., Пупова М |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
8 |
780 |
БІЛИК |
Тетяна |
07.07.2000 |
9.32 |
485 |
I юн |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. , Ломакін В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
11 |
786 |
КРИВША |
Дарина |
02.01.2002 |
8.35 |
422 |
I юн |
Халаїм М.М., Пупова М, Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
14 |
784 |
ПЕРКОВА |
Орина |
13.06.2002 |
8.22 |
414 |
I юн |
Халаїм М.М., Поливана Н.П. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
16 |
788 |
ПАХОМОВА |
Анна |
25.06.2000 |
7.76 |
384 |
II юн |
Халаїм М.М., Пупова М, Чуяс О. |
ДЮСШ Золочівська |
22 |
790 |
ФАЙНБЕРГ |
Карина |
06.07.2001 |
6.93 |
331 |
III юн |
Халаїм М.М., Пупова М, Матузна Н. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Біг на 3000 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
757 |
СЕВЕР'ЯНОВА |
Тамара |
20.06.2001 |
11:10.43 |
II |
|
Поливаний В.І., Поливана Н.П. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Семиборство юнаки Стрибки у висоту Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
787 |
КОЗИНА |
Богдан |
19.06.1999 |
1.86 |
679 |
II |
Переясловець Л.І., Пінкевич В |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
7 |
789 |
ПЛУЖНИК |
Ілля |
25.04.2001 |
1.71 |
552 |
III |
Ісправнікова В.М. , Шевцов В.І., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
8 |
791 |
ВЛАСЕНКО |
Ілля |
07.02.1999 |
1.68 |
528 |
III |
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
15 |
792 |
ТРОЦЕНКО |
Олександр |
14.05.2000 |
1.56 |
434 |
I юн |
Переяславець Т.О., Пінкевич В |
Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Стрибки з жердиною Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1595 |
ШЕВЦОВ |
Тарас |
05.06.1999 |
4.7 |
|
КМС |
Шевцов В.І. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
7 |
1594 |
КРАВЧЕНКО |
Євген |
25.02.2000 |
3.4 |
|
III |
Шевцов В.І. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
П’ятиборство Дівчата Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
779 |
ДІХАНОВА |
Дар`я |
23.03.2000 |
5.24 |
626 |
II |
Халаїм М.М., Пупова М |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
4 |
788 |
ПАХОМОВА |
Анна |
25.06.2000 |
5.03 |
567 |
III |
Халаїм М.М., Пупова М, Чуяс О. |
ДЮСШ Золочівська |
7 |
780 |
БІЛИК |
Тетяна |
07.07.2000 |
4.89 |
530 |
III |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. , Ломакін В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
8 |
790 |
ФАЙНБЕРГ |
Карина |
06.07.2001 |
4.89 |
530 |
III |
Халаїм М.М., Пупова М, Матузна Н. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
9 |
786 |
КРИВША |
Дарина |
02.01.2002 |
4.89 |
530 |
III |
Халаїм М.М., Пупова М, Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
22 |
784 |
ПЕРКОВА |
Орина |
13.06.2002 |
4.14 |
340 |
II юн |
Халаїм М.М., Поливана Н.П. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Біг на 3000 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
757 |
СЕВЕР'ЯНОВА |
Тамара |
20.06.2001 |
11:10.43 |
II |
|
Поливаний В.І., Поливана Н.П. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Кваліфікація |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1606 |
ЛЕВЧЕНКО |
Артем |
03.09.1999 |
15.85 |
Q |
I |
Харун В.Д., Паламарчук М |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
9 |
1597 |
ЧЕРНИШОВ |
Назарій |
16.02.1999 |
14.3 |
q |
II |
, Харун В.Д., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
19 |
1617 |
НИКИТА |
Іван |
09.02.1999 |
13.06 |
|
III |
, Харун В.Д., Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
П’ятиборство Дівчата Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
784 |
ПЕРКОВА |
Орина |
13.06.2002 |
2:39.86 |
III |
574 |
Халаїм М.М., Поливана Н.П. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
4 |
788 |
ПАХОМОВА |
Анна |
25.06.2000 |
2:45.88 |
III |
507 |
Халаїм М.М., Пупова М, Чуяс О. |
ДЮСШ Золочівська |
Забіг 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
779 |
ДІХАНОВА |
Дар`я |
23.03.2000 |
2:38.47 |
III |
591 |
Халаїм М.М., Пупова М, Лазарук С |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
3 |
780 |
БІЛИК |
Тетяна |
07.07.2000 |
2:39.74 |
III |
576 |
Белявцев С, Ісправнікова В.М. , Ломакін В.М. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
5 |
786 |
КРИВША |
Дарина |
02.01.2002 |
2:44.53 |
III |
522 |
Халаїм М.М., Пупова М, Ломакін В.М. |
Д, ДЮСШ Золочівська |
8 |
790 |
ФАЙНБЕРГ |
Карина |
06.07.2001 |
3:02.07 |
I юн |
346 |
Халаїм М.М., Пупова М, Матузна Н. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Біг на 60 м з/б (0.914) Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
772 |
КАТАСОНОВ |
Ігор |
08.02.2000 |
9.32 |
III |
|
Лозинський Г.П., Довженко О |
МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
770 |
ОВЧАРЕНКО |
Олексій |
19.01.1999 |
8.27 |
КМС |
|
Лозинський Г.П., Корецький В., Соколов Л. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Біг на 60 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
771 |
ОСТАПЕНКО |
Єлизавета |
25.09.1999 |
10.02 |
II юн |
|
Лозинський Г.П. |
МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
773 |
ЛЕБІДЬ |
Еліза |
17.07.2001 |
9.18 |
II |
|
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
6 |
777 |
ФЕДУНКІВ |
Валерія |
15.11.2000 |
9.3 |
II |
|
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Біг на 60 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
775 |
ПОДГОРОДЕЦЬКА |
Єва |
17.08.2001 |
7.63 |
КМС |
|
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
2 |
762 |
КІСІЛІВСЬКА |
Юлія |
03.03.2000 |
7.83 |
I |
|
Переяславець Т.О. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
777 |
ФЕДУНКІВ |
Валерія |
Харкiвська |
15.11.2000 |
5.14 |
III |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
9 |
1613 |
ЧЕРКОВА |
Анна |
Харкiвська |
09.10.2000 |
4.91 |
III |
Соколов Л., Костоглодов О. |
Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків |
Стрибки з жердиною Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1608 |
ЛАПУЗОВА |
Ольга |
Харкiвська |
28.12.2000 |
2.6 |
III |
Шевцов В.І. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
4 |
1609 |
ГАМОРА |
Тетяна |
Харкiвська |
13.03.2002 |
2.4 |
III |
Шевцов В.І. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
6 |
1596 |
ГОНЧАРЕНКО |
Світлана |
Харкiвська |
24.03.2001 |
2.4 |
III |
Шевцов В.І. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
761 |
ФАХРІЄВА |
Сабіна |
Харкiвська |
02.06.1999 |
2:30.12 |
II |
Андрусенко Ю |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
763 |
ВДОВИЧЕНКО |
Дар`я |
Харкiвська |
24.02.1999 |
2:15.84 |
I |
Поливаний В.І., Поливаная Н.С., Паламарчук М |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1606 |
ЛЕВЧЕНКО |
Артем |
Харкiвська |
03.09.1999 |
16.85 |
КМС |
Харун В.Д., Паламарчук М |
У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
765 |
ОЛІЙНИК |
Дмитро |
Харкiвська |
06.01.2000 |
2:10.18 |
II |
Слюсаренко Ю. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
766 |
ГОРБАНЬ |
Радомир |
Харкiвська |
22.01.2000 |
2:09.60 |
II |
Чурілін С.Г. |
МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк |
Забіг 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
758 |
ПОЛИВАНИЙ |
Ігор |
Харкiвська |
07.07.1999 |
2:06.34 |
II |
Поливаний В.І., Поливана Н.П. |
Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків |
Забіг 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Біг на 400 м Дівчата 17 Фінал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
776 |
НЕНЬКО |
Аліна |
Харкiвська |
02.10.1999 |
59.93 |
I |
Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. |
Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |